Уақыт. Күн тәртібі
Тақырып | Уақыт.Күн тәртібі | |||||
Мақсаты | 1. Оқушыларға күн тәртібі туралы түсінік беру, фонетиканы пысықтау. 2. Оқушылардың ой-өрісін дамыту, ойын дұрыс жеткізе білуге дағдыландыру,топпен жұмыс жасау дағдысын қалыптастыру. 3. Уақытты үнемдей білуге жетелеу, татулыққа,шыдамдылыққа баулу. | |||||
Кезеңдері | Мұғалім әрекеті | Оқушы әрекеті | Бағалау | Ресурстар | ||
Ұйымдастыру (5мин) | Психологиялық тренинг өткізіп,топтарға бөледі | Сабақ алдында психологиялық тренингке қатысады | Суреттер бейнеролик | |||
Қызығушылықты ояту (3мин) | Сөзжұмбақты шешу арқылы сабақтың тақырыбың анықтату. | Өткенге шолу ретінде сөзжұмбақты шешіп,сабақтың тақырыбың анықтайды. | Сөзжұмбақ жазылған парақша | |||
Мағынаны тану (20 мин) | Уақыт туралы 1/Шығармашылық топтық тапсырма./10мин/ І топ: Сағат суреті бойынша бірнеше сөйлем. ІІ топ: Сағат суреті бойынша бір неше сөйлем. 2.Тақта алдында фонетикалық талдау. 1 топ-сағат,2 топ-мезгіл /10мин/ | Түртіп алу әдісі бойынша саралап оқиды./диалог/ Тақырыптың мазмұнын аша отырып,постер қорғау.
Екі оқушы тақта алдында, қалғандары дәптерде жұмыс. | Мадақтау Смайликтер арқылы бағалау
Формативті баға | Оқулық, ватман, маркер | ||
Сергіту сәті /3мин/ | Компьтердің көмегімен «Қамажай» сергіту сәтін ұйымдастырады | |||||
Қоытындылау /7мин/ | «Мен саған, сен маған» ойыны. | Екі топ бір біріне сұрақ қою. | ||||
Рефлексия (5 мин) | 5 жол өлең стратегиясы
«Көңіл- күй гүл шоғы»
| Оқушылар 5 жол өлең құрастырады.
Сабақ соңында оқушы өз көңілін гүл арқылы білдіреді | парақшалар | |||
Бағалау | Сабақ барысында жұмыс істегендеріне қарай баға беру. | Суммативті баға беру. | ||||