Сабақтың тақырыбы: »Eating in Britain»
Сабақтың тақырыбы: »Eating in Britain»
Оқып үйренудің негізгі мақсаттары:
Оқушыны топтық жұмысыпен айналысуға
үйрету;
Бойындағы ерекше қасиеттерін шыңдай түсу;
Өз бетімен жұмыс жасауға баулу;
Мақсатқа бағытталғандық; — оқушының оқу
үдерісін бақылау және реттеу;
Тілді оқу, алған білімдерін іс жүзіндк қолдану.
Белсенділік, оқушының жасайтын әрекеті оның
қабілеттілігін арттыру.
Өзге елдің тағамдар атауымен таныстыру.
Оқып үйренудің нәтижесі: Балалардың қабілеттерін дамытуға және тақырыпқа
қызығушылығын арттыру
Орындайтын тапсырмаларды түсіне алатындығын
тексеру.
Грамматикалық құрылымдарды,шақтарды
логикалық тапсырмаларды нәтижелә түсіну.
Бідімді жинақтау мен іс-әрекет тәсілдерін
өзектендіру,және өзін өзі бақылау
Негізгі идеялар; «Дені саудың Жаны сау» айдарында салауатты
өмір салтын ұстану
Тапсырмалар Speech drill, мәтінмен жұмыс, Britain and Kazakh
Foods. мәтінмен жұмыс (мәтіннен екі елдің
тағамдарын бөліп жазу)
I like…………… I don’t like
Дерек көздер. оқулық, ғаламтор, журналдар
Көрнекіліктер:
Тақырыптық суреттер,бағалау парақшасы,
смайликтер, мазайка,
Мұғалімнің іс-әрекеті | Оқушының іс-әрекеті | Күтілетін нәтиже | Уақыт |
Cәлемдесу Жоқтама жасау Топқа бөлу Мазайкалар арқылы екі топқа бөлу
| Алма мен Бананды құрастыру арқылы екі топқа бөлініп отырады. | Топтық жұмысқа баулу, балалардың ой өрісін дамыту. | 5 мин |
Тіл жаттықтыру, Speech Drill. | I like……. I don’t like……. My favorite food is……… Осы структураны пайдалана отырып өздерінің қандай тағамды ұнататыны, және ұнатпайтындығы жөнінде айтып береді. | Көру, ойлау, құрастыру сондай ақ сөйлеу дағдыларын дамыту. | 5 мин |
Today we are going to speak about» British food». Now please look at the blackboard, here is the new theme at our lesson | Бүгінгі тақырып туралы балалар өз ойларын не білетіндігі жайлы білген мәліметтерін айтады. | Қатысушылардан қосымша ақпараттар мен мәліметтер жинақтауына ықпал ету. | 10 мин |
Here are some combinations. Try to find the pairs. | Берілген сөз тіркестерін сәйкестендеріп тауып шығады. | Дұрыс жазу,ойлау, табу мүмкіндіктерін шыңдау | 5 мин |
Араласқан әріптер Соңынан сол сөздерге қысқаша диктант жаздыру. | Тақырыпқа байланысты берілген сөздерді араласқан әріптерден дұрыс тауып құрастыру. | Ой ұшқырылығын, тапқырлығын жетілдіре отырып, сөздердің дұрыс жазылуына назар аударту. | 10 мин |
Take the number food in order. | Суретте сандар арқылы берілген тақырыпқа байланысты тағамдардың атын дұрыс табу. | Есте сақтау, есептеу мүмкіндіктерін шыңдай түсу. | 5 мин |
How much?/How many? Тағамдардың аты жазылған парақша беріледі. | Саналатын саналмайтын зат есімдерді бөлек ажырата жазу. | Ағылшын тілінде грамматиканы дұрыс қолдануға үйрету. | 3 мин |
Қорытынды Бағалау Үйге тапсырма. | 2 мин |