Сабақтың тақырыбы: Сүтқоректілер
Сабақтың тақырыбы: Сүтқоректілер.
 Сабақтың мақсаты:Сын тұрғыдан ойлау арқылы сүтқоректілердің  мекен ортасы мен түрлерін білу.
 Сабақтың міндеті: Тақырып бойынша жаңа сөздермен танысу,топтық жұмыс барысында ынтымақтастық ортаны қалыптастыру.
 Стратегиялық іс-әрекеттер:  «Семантикалық карта », «Кубизм» ,«сергіту сәті».
 Күтілетін нәтиже: оқушылар сұрақ қоя білу дағдыларын қалыптастырады,ынтымақтастық атмосферасы арқылы топта өзіне-өзі,өзгені бағалауға үйренеді.
| Бөлімнің мазмұны | Мұғалім іс-әрекеті | Оқушы іс-әрекеті | Бағалау (форма тивті, жиынтық)  | Ресурстар | 
| I.Кіріспе 2.Ұйымдастыру кезені 3.Психологиялық атмосфера құру. 4.3 топ құру  | Амандасу. Сергіту сәті Оқушыларды асықтар арқылы 3 топқа бөлемін..Оқушылар бүгінгі күнге сәттілік тілеп, «Алтын ережені» еске түсіреміз.  | Оқушылар амандасады,шеңберге тұрып,сергіту сәтін орындайды.Оқушылар алтын ережені қайталайды. Олар өз орындарын тауып отырады. -тәртіп сақтау; -ұымшылдық; -жауапкершілік;  | «жақсы,өте жақсы» | Сергіту сәті «Алтын ереже» Асықтар  | 
| II.Тұсаукесер 5.Өткенді еске түсіру,бекіту.  | Сабақты « 5 сұрақ» әдісі бойынша тақырыпты қорытындылаймыз.Бұл жаттығу ақпараттық жиынтық болып табылады.Мұғалім берілген тапсырманы аяғына дейін толық меңгеру үшін сол бір сұрақты айналдырып қоя береді. Қалай? | Оқушыларға «Қалай?», «Неге?» деген сұрақтар қоюдан бастайды. | Формативті бағалау. Оқушыларға өздерін,өзгелер ді бағалау парақтарын тарата мын,түсіндіремін.  | Түрлі-түсті маркерлар | 
| III.Негізгі бөлім  | Жаңа тақырыпты анықтау үшін оқушылардың назарын тақтаға аударамын. Суреттегі іс-әрекет бойынша әңгіме жүргіземін.Өз топтарында ойландыру жұмысын бастаймын. Сабақтың тақырыбы,мақсаты айтылады. « Семантикалық карта » әдісі. Сергіту сәті:  | Сабақтың тақырыбын анықтайды. Оқушылар берілген постерге тапсырманы орындайды.  | Жақсы. Өте жақсы. 
  | Ребус,маркерлер А3 формат, фломастер,кітап  | 
| IY.Қорытынды. | Сабақты «Кубизм» әдісі бойынша тақырыпты қорытындылаймыз. -Сүтқоректілерді атаңдар- Оларды неге сүтқоректілер деп атайды? Олар қайда тіршілік етеді? Рефлексия: 2 жұлдыз,1 тілек. Үйге тапсырма. Сурет салу  | Әр топтан оқушылар шығып сұрақтарға жауап береді. | Бағалау парақшасы Формативті бағалау  |