Математика 6-сынып ІІ –ТОҚСАН Рационал сандар және оларға амалдар қолдану ОМЖ

Математика 6-сынып ІІ –ТОҚСАН Рационал сандар және оларға амалдар қолдану (50 сағат)  жалғасы

  

1.Сабақтың тақырыбы

сағ

 

Мерзімі

 

2. Оқып-

үйренудің негізгі

мақсаттары

3 Оқытуда қолданылатын

әдіс-тәсілдер

4. Оқып-үйренудің нәтижесі5. Үйрену мақсатында бағаны қоса, бағалау6. Сабақта 7 модульдің кіріктірілуі7. Негізгі дерек

көздер

1Таңбалары әртүрлі рационал сандарды қосу2 

 

Оқушыларға оқытудың жаңа әдіс- тәсілдерін үйретіп, өз бетінше және топпен жұмыс істеу дағдыларын қалыптастырып, дамыту. Рационал сандар мен оларға амалдар қолдану дағдыларын қалыптастыру.Ережелерін жаттап , есептер шығару кезінде пайдалана білуге қалыптастыру

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Жүректен жүрекке,топтастыру,

кубизм,

Т кестесі

Таңбалары әртүрлі, модульдері тең емес  екі санды қосу ережесін біледі.Жетістік критерийлері арқылы бағалау,кері әсер парағы,бағалауОқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер,АКТ қолдану, диалогтық оқыту,сыни тұрғыдан ойлауға үйрету,оқыту үшін бағалау,талантты және дарынды балаларды оқыту,оқытуды басқару және көшбасшы-лық,оқушылар-дың жас ерекшеліктеріне сәйкес оқыту және оқу

 

 

 

 

 

 

 

www.45 menut

Алдамұратова.Т.А, Байшоланов. Т.С «Атамұра» 2011

«Оқулық, суреттер, интернет материалдары және кеспе қағаздар

2Есептер шығару1Жүректен жүрекке,топтастыру,

кубизм,

Джигсо стратегиясын пайдалану

Қарама- қарсы екі санның қосындысы 0- ге тең. Координаталық түзуде сандарды қоса біледі.Ашық журнал,Жетістік баспалдағы
3Рационал сандарды қосудың қасиеттері1Топтық жұмысты сабақ кезінде тиімді пайдалануҚосудың ауыстырымдылық, терімділік қасиеттерін пайдаланып, бірнеше санды қосуды тиімді тәсілмен есептей алады.Критериилер бойынша топтық және өзін- өзі бағалау
4Бақылау жұмысы1Сыни тұрғыдан ойлауды бақылау жұмысы кезінде тиімді пайдалану

 

 

 

 

 

 

 

 

Алған білімдерін тиянақтай алады.Бақылау арқылы білімдерін тексеру
5

5

Рационал сандарды азайту 

2

Оқушыларға оқытудың жаңа әдіс- тәсілдерін үйретіп, өз бетінше және топпен жұмыс істеу дағдыларын қалыптастырып, дамыту.

Рационал сандарды азайту ережесін қорытып, азайту амалының ерекше жағдайларымен таныстыру, есептер шығару дағдыларын қалыптастыру.Өздерін- өздері бағалауға  ынталагдыру

 

Рационал сандарды көбейту ережелерін меңгерту, есептер шығаруға дағдыландыру

Рационал сандарды бөлу ережелерін меңгертіп, өз беттерімен жұмыс істеуге, ізденімпаздыққа баулу.

 

 

 

 

 

 

 

 

Оқушыларға оқытудың жаңа әдіс- тәсілдерін үйретіп, өз бетінше және топпен жұмыс істеу дағдыларын қалыптастырып, дамыту. Рационал сандар мен оларға амалдар қолдану дағдыларын қалыптастыру.Ережелерін жаттап , есептер шығару кезінде пайдалана білуге қалыптастыру

 

 

 

 

 

 

Топтық жұмысты сабақ барысында тиімді пайдалану

 

Азайту ережесін біледі.Оқушылардың өзін- өзі бағалауы және топтағы мүшелерді бағалау

 

 

 

 

 

 

Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер,АКТ қолдану, диалогтық оқыту,сыни тұрғыдан ойлауға үйрету,оқыту үшін бағалау,талантты және дарынды балаларды оқыту,оқытуды басқару және көшбасшы-лық,оқушылар-дың жас ерекшеліктеріне сәйкес оқыту және оқу

 

 

 

 

 

Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер,АКТ қолдану, диалогтық оқыту,сыни тұрғыдан ойлауға үйрету,оқыту үшін бағалау,талантты және дарынды балаларды оқыту,оқытуды басқару және көшбасшы-лық,оқушылар-дың жас ерекшеліктеріне сәйкес оқыту және оқу

 

 

Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер,АКТ қолдану, диалогтық оқыту,сыни тұрғыдан ойлауға үйрету,оқыту үшін бағалау,талантты және дарынды балаларды оқыту,оқытуды басқару және көшбасшы-лық,оқушылар-дың жас ерекшеліктеріне сәйкес оқыту және оқу

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

www.45 menut

Алдамұратова.Т.А, Байшоланов. Т.С «Атамұра» 2011

«Оқулық, суреттер, интернет материалдары және кеспе қағаздар

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

www.45 menut

Алдамұратова.Т.А, Байшоланов. Т.С «Атамұра» 2011

«Оқулық, суреттер, интернет материалдары және кеспе қағаздар

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6Есептер шығару1

2

Сыни тұрғыдан ойлауды сабақ барысында дұрыс пайдалануАзайту амалының ерекше жағдайларын біледі, және пайдалана аладыКритериилер бойынша бағалау және өзін- өзі бағалау
7Координаталық түзудегі нүктелердің ара- қашықтығы1

 

2

Топтық жұмыс және СТО сабақ барысында тиімді пайдалану.Координаталық түзудегі кесіндінің ұзындығын табу ережесін біліп, есептей алады.Оқушылардың өзін- өзі бағалауы және топтағы мүшелерді бағалау

 

8Бақылау жұмысы №6 

 

1

Джигсо стратегиясын пайдалануАлған білімдерін өз беттерінше пайдалана алады.Критериилер бойынша топтық және өзін- өзі бағалау
9Рационал сандарды көбейту 

2

 СТО сабақ барысында тиімді пайдалануРационал сандарды көбейту ережесін түсініп, біледі.өзін- өзі бағалау
10Есептер шығару 

1

Топтық жұмыс және СТО сабақ барысында тиімді пайдалануРационал сандарды көбейту ережелерін қолданып, есептер шығару кезінде пайдалана алады.Критериилер бойынша бағалау және өзін- өзі бағалау
11Рационал сандарды көбейтудің ауыстырымдылық және терімділік қасиеті1

1

Жүректен жүрекке,топтастыру,

кубизм,

Джигсо стратегиясын пайдалану

Рационал сандарды көбейтуде де көбейтудің ауыстырымдылық, терімділік және үлестірімділік қасиеттерін  пайдалана алады.Критериилер бойынша бағалау және өзін- өзі бағалау
12Рационал сандарды бөлу 

2

Сыни тұрғыдан ойлауды сабақ кезінде тиімді пайдалану

 

 

 

Рационал сандарды бөлу ережелерін біледіөзін- өзі бағалау
13Есептер шығару 

1

СТО сабақ барысында тиімді пайдалануРационал сандарды бөлу ережелерін меңгеріп, есептер шығару кезінде қолдана алады.Бақылау жұмысы бойынша бағалау
14Бақылау жұмысы №71Сын тұрғысынан ойлауАлған білімдерін өз беттерімен қолдана алады.Критерийлер бойынша  топтық  және өзін-өзі бағалау. Сонымен қатар жиынтық бағалау.

Рефлексия  арқылы білімдерін  тексеру.

15Рационал сандарға амалдар қолдану3Жүректен жүрекке,топтастыру,

кубизм,

Т кестесі

Таңбалар ережесін жақсы меңгеріп шығадыОқушылардың  өзін-өзі  бағалауы  және топтағы мүшелерді бағалау. Рефлексия  арқылы  білімдеріне талдау жасау.
16Есептер шығару3Топтық жұмыс және СТО сабақ барысында тиімді пайдалануӨз беттерімен, топтық жұмыстарда білімдерін тиянақтай аладыКритерийлер бойынша топтар бір-бірін бағалайды және өзін-өзі бағалайды.
17Бақылау жұмысы №81Сыни тұрғыдан ойлауды бақылау жұмысы кезінде тиімді пайдалану

 

Өз беттерімен жұмыс жасай аладыКритерийлер бойынша бағалау және өзін-өзі бағалайды.
18Теріс сандарды, таңбалары әртүрлі рационал сандарды қосуға есептер шығару1СТО сабақ барысында тиімді пайдалануҚосудың ауыстырымдылық, терімділік қасиеттерін пайдаланып, бірнеше санды қосуды тиімді тәсілмен есептей алады.Критерийлер бойынша  топтық  және өзін-өзі бағалау. Сонымен қатар жиынтық бағалау.

Рефлексия  арқылы білімдерін  тексеру.

19Рационал сандарды көбейту1Жүректен жүрекке,топтастыру,

кубизм,

Джигсо стратегиясын пайдалану

Рационал сандарды көбейтуге  есептерді шығара аладыОқушылардың  өзін-өзі  бағалауы  және топтағы мүшелерді бағалау. Рефлексия  арқылы  білімдеріне талдау жасау.
20Рационал сандарды көбейтудің ауыстырымдылық және терімділік қасиеттеріне есептер шығару1Жүректен жүрекке,топтастыру,

кубизм,

Венн диаграмасы

Рационал сандарды көбейтуде де көбейтудің ауыстырымдылық, терімділік және үлестірімділік қасиеттерін  пайдалана алады.Критерийлер бойынша топтар бір-бірін бағалайды және өзін-өзі бағалайды.
21Рационал сандарды бөлу1Джиксо,бағыттал-ған оқу,болжау кестесі.

 

Рационал сандарды бөлу ережелерін меңгеріп, есептер шығару кезінде қолдана аладыКритерийлер бойынша бағалау және өзін-өзі бағалайды.
22Рационал сандарға амалдар қолдану2Топтық жұмысты сабақ кезінде тиімді пайдалануБілімдерін толық амалдар орындауда қолдана аладыКритерийлер бойынша  топтық  және өзін-өзі бағалау..

Рефлексия  арқылы білімдерін  тексеру.

23

 

І-Тарау . Төртбұрыштар (18 сағат)

  

1.Сабақтың тақырыбы

сағ

 

 

Мерзімі

2. Оқып-

үйренудің негізгі

мақсаттары

3 Оқытуда қолданылатын

әдіс-тәсілдер

4. Оқып-үйренудің нәтижесі5. Үйрену мақсатында бағаны қоса, бағалау6. Сабақта 7 модульдің кіріктірілуі7. Негізгі дерек

көздер

1Төртбұрыштың анықтамасы. Дөңес төртбұрыштар. Төртбұрыштың ішкі бұрыштарының қосындысы.1Төртбұрыш-тар және оның түрлері-мен,элемент-терімен та-ныстыру.Олардың қа-сиеттерін қолданып,

теоремаларды дәлелдеу және есептер шығаруды меңгерту.

Жүректен жүрекке,топтасты-ру,

кубизм,

Джиксо

Төртбұрыштың анықтамасын,дөңес төртбұрыштарды, төртбұрыштың ішкі бұрыштарының қосындысын есептейді,талдайды.Жетістік критерийлері арқылы бағалау,кері әсер парағы,бағалауОқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер,АКТ қолдану, диалогтық оқыту,сыни тұрғыдан ойлауға үйрету,оқыту үшін бағалау,та-лантты және дарынды балаларды оқыту,оқыту-ды басқару және көшбасшы-лық,оқушы-лардың жас ерекшелік-теріне сәйкес оқыту және оқуwww.45 menut

«Геометрия»8 с

Шыныбеков Ә.Н

Атамұра баспасы

2012ж.

«Геометрия»8 с

А.Әбілқасы-мова,

И.Бекбоев,

А.Әбдиев,

З.Жұмағұлова

Мектеп б,2008ж

2Параллелограмм және оның қасиеттері. Параллелограмм белгілері3Жүректен жүрекке,топтасты-ру,джиксо,

кубизм,

Венн диаграмасы

Параллелограмм және оның қасиеттерін қолданып,есептерді шешіп,тұжырымдай-ды.Ашық журнал,Жетістік баспалдағы
3Тік төртбұрыш, ромб, квадрат және олардың қасиеттері3ББҮкестесі,

Кубизм,

Джигсо,

Т кестесі

Тік төртбұрыш, ромб, квадрат және олардың қасиеттерін қолданады,талқы-лайды.Жетістік критерийлері арқылы бағалау,кері әсер парағы,бағалау
41-бақылау жұмысы1Жүректен жүрекке,топтастыру,

кубизм,

Венн диаграмасы

Алған біліміне есеп береді.Жетістік критерийлері арқылы бағалау,кері әсер парағы,бағалау
5Фалес теоремасы.

Пропорционал кесінділер.

2Т кестесі, ББҮ кестесі,семантика-лық карталар.Фалес теоремасын дәлелдейді.Пропорционал кесінділердің қасиеттерін қолданады.Ашық журнал,Жетістік баспалдағы
6Трапеция1Жүректен жүрекке,топтасты-ру,

кубизм,

Венн диаграмасы

Трапецияның қасиеттерін қолданады,дамытады.Жетістік критерийлері арқылы бағалау,кері әсер парағы,бағалау
7Бізді қоршаған әлемдегі төртбұрыштар (параллелограммдар, тіктөртбұрыштар, ромбтар, квадраттар, трапециялар).3ББҮкестесі,

Кубизм,

Джигсо,

Т кестесі.

параллелограммдар, тіктөртбұрыштар, ромбтар, квадраттар, трапецияларға өмірден мысалдар келтіріп,оларға есептеулер жүргізе алады.Ашық журнал,Жетістік баспалдағы
8Үшбұрыштың және трапецияның орта сызықтары.2Т кестесі, қарлы кесек ойыны,

ұқсастық пен айырмашылық

 

Үшбұрыштың және трапецияның орта сызықтарының теоремаларын дәлелдеп,қасиеттерін тиімді қолданады.Жетістік критерийлері арқылы бағалау,кері әсер парағы,
9Үшбұрыштың тамаша нүктелері3ББҮкестесі,

Кубизм,

Джигсо

Үшбұрыштың тамаша нүктелерінің ортақ  қасиеттерін және айырмашылығын біледі.Пайдаланып есептер шығарады.Ашық журнал,Жетістік баспалдағы
102-бақылау жұмысы1кубизм.Алған біліміне есеп береді.Жетістік критерийлері арқылы бағалау,кері әсер парағы,

 

  1. Тікбұрышты үшбұрыштың қабырғалары мен бұрыштары арасындағы қатыстар(15 сағат)
  

1.Сабақтың тақырыбы

сағ

 

 

Мерзімі

2. Оқып-

үйренудің негізгі

мақсаттары

3 Оқытуда қолданылатын

әдіс-тәсілдер

4. Оқып-үйренудің нәтижесі5. Үйрену мақсатында бағаны қоса, бағалау6. Барлығын қосқанда7. Негізгі дерек

көздер

1Тік бұрышты үшбұрыштың сүйір бұрышының синусы, косинусы және тангенсі

 

2Тікбұрышты үшбұрыш-тың қабырғалары мен бұрыштары арасындағы байланыстарды  қолдантуды меңгерту.Жүректен жүрекке,топтастыру,

кубизм,

Венн диаграмасы

Тік бұрышты үшбұрыштың сүйір бұрышының синусы, косинусы және тангенсінің берілген мәні бойынша тікбұрышты үшбұрышты салады.

 

Жетістік критерийлері арқылы бағалау,кері әсер парағы,бағалауОқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер,АКТ қолдану, диалогтық оқыту,сыни тұрғыдан ойлауға үйрету,оқыту үшін бағалау,талант-ты және дарынды балаларды оқыту,оқыту-ды басқару және көшбасшы-лық,оқушылардың жас ерекшеліктері-не сәйкес оқыту және оқуwww.45 menut

«Геометрия»8 с

Шыныбеков Ә.Н

Атамұра баспасы

2012ж.

«Геометрия»8 с

А.Әбілқасы-мова,

И.Бекбоев,

А.Әбдиев,

З.Жұмағұлова

Мектеп б,2008ж

2Пифагор  теоремасы3Жүректен жүрекке,топтастыру,

кубизм,

Венн диаграмасы

Пифагор  теоремасын қолданады,теоре-масын дәлелдейді.Жетістік критерийлері арқылы бағалау,кері әсер парағы,бағалау
3Негізгі тригонометриялық тепе-теңдік және оның салдары2Жүректен жүрекке,топтастыру,

кубизм,

Венн диаграмасы

Негізгі тригоно-метриялық тепе-теңдік және оның салдарын тиімді қолданады.Жетістік критерийлері арқылы бағалау,кері әсер парағы,бағалау
43-бақылау жұмысы1Жүректен жүрекке,топтастыру,

кубизм,

Венн диаграмасы

Алған біліміне есеп береді.Жетістік критерийлері арқылы бағалау,кері әсер парағы,бағалау
530º, 45º, 60º бұрыштардың синус, косинус, тангенс және котангенс тригонометриялық функцияларының мәндері2Т кестесі, қарлы кесек ойыны,

ұқсастық пен айырмашылық

 

30º, 45º, 60º бұрыштардың синус, косинус, тангенс және котангенс тригонометриялық функцияларының мәндерінің кестесін қолданып,есептер шығарады.Ашық журнал,Жетістік баспалдағы
6Тікбұрышты үшбұрыштарды шешу.3Жүректен жүрекке,топтастыру,

кубизм,

Венн диаграмасы

Тікбұрышты үшбұрыштың қабырғаларын,

бұрыштарын және элем.табады,

тұжырымдайды.

Жетістік критерийлері арқылы бағалау,кері әсер парағы,бағалау
7Тікбұрышты үшбұрыштарды салу1Т кестесі, қарлы кесек ойыны,

ұқсастық пен айырмашылық

 

Салу жұмыстарын эстетикалық талаптарға сай орындайды.Ашық журнал,Жетістік баспалдағы
84-бақылау жұмысы3Алған біліміне есеп береді.Алған біліміне есеп береді.Ашық журнал,Жетістік баспалдағы
  1. Жазықтықтағы тікбұрышты координаталар жүйесі (10-сағат)
  

1.Сабақтың тақырыбы

сағ

 

 

Мерзімі

2. Оқып-

үйренудің негізгі

мақсаттары

3 Оқытуда қолданылатын

әдіс-тәсілдер

4. Оқып-үйренудің нәтижесі5. Үйрену мақсатында бағаны қоса, бағалау6. Барлығын қосқанда7. Негізгі дерек

көздер

1Жазықтықтағы нүктенің координаталары. Кесіндінің ортасының координаталары.1Жазықтықта-ғы тікбұрышты координата-лар жүйесі туралы білімдерін кеңейту.Джиксо,топтастыру,

кубизм,

Венн диаграмасы,семантикалық карта

Кесіндінің ұштарының координаталары бойынша оның ортасының координаталарын табады,тұжырымдай-ды.Жетістік критерийлері арқылы бағалау,кері әсер парағы,бағалауОқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер,АКТ қолдану, диалогтық оқыту,сыни тұрғыдан ойлауға үйрету,оқыту үшін бағалау,талант-ты және дарынды балаларды оқыту,оқыту-ды басқару және көшбасшы-лық,оқушылардың жас ерекшеліктері-не сәйкес оқытужәне оқуwww.45 menut

«Геометрия»8 с

Шыныбеков Ә.Н

Атамұра баспасы

2012ж.

«Геометрия»8 с

А.Әбілқасы-мова,

И.Бекбоев,

А.Әбдиев,

З.Жұмағұлова

Мектеп б,2008ж

2Екі нүктенің арақашықтығы1Джиксо,топтастыру,

кубизм,

Венн диаграмасы

Екі нүктенің арақашықтығын табады,формула-сын дәлелдейді.Жетістік критерийлері арқылы бағалау,кері әсер парағы,бағалау
3Шеңбердің теңдеуі2Жүректен жүрекке,топтастыру,

кубизм,

Венн диаграмасы

Шеңбердің теңдеуін және центрін табады.Кез келген нүктесінің коорд. тауып,анализ жасайды.Жетістік критерийлері арқылы бағалау,кері әсер парағы,бағалау
4Түзудің теңдеуі.2Джиксо,топтастыру,

кубизм,

Венн диаграмасы,семанти-калық карта.

Түзудің теңдеуін жазады,формула-сын тұжырымдайды.Жетістік критерийлері арқылы бағалау,кері әсер парағы,бағалау
5Есептерді шешуде координаталарды қолдану.3Т кестесі, қарлы кесек ойыны,

ұқсастық пен айырмашылық

 

Есептерді шешуде координаталарды қолданады,талқылай-ды.Ашық журнал,Жетістік баспалдағы
65- бақылау жұмысы1Жүректен жүрекке,топтастыру,

кубизм,

Венн диаграмасы

Алған біліміне есеп береді.Жетістік критерийлері арқылы бағалау,кері әсер парағы,бағалау

 

  1. Аудан (14 сағат)
  

1.Сабақтың тақырыбы

сағ

 

Мер-зімі

 

2. Оқып-

үйренудің негізгі

мақсаттары

3 Оқытуда қолданылатын

әдіс-тәсілдер

4. Оқып-үйренудің нәтижесі5. Үйрену мақсатында бағаны қоса, бағалау6. Барлығын қосқанда7. Негізгі дерек

көздер

1Аудан туралы түсінік1Аудан жайлы білімдерін кеңейтіп,формулаларын қорытып,пайдаландыруЖүректен жүрекке,топтастыру,

кубизм,

Венн диаграмасы

Аудан туралы түсінік беріп,тұжырымдайды.Жетістік критерийлері арқылы бағалау,кері әсер парағы,бағалауОқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер,АКТ қолдану, диалогтық оқыту,сыни тұрғыдан ойлауға үйрету,оқыту үшін бағалау,талант-ты және дарынды балаларды оқыту,оқыту-ды басқару және көшбасшы-лық,оқушылардың жас ерекшеліктері-не сәйкес оқыту және оқуwww.45 menut

«Геометрия»8 с

Шыныбеков Ә.Н

Атамұра баспасы

2012ж.

«Геометрия»8 с

А.Әбілқасы-мова,

И.Бекбоев,

А.Әбдиев,

З.Жұмағұлова

Мектеп б,2008ж

2Тік төртбұрыштың ауданы2Т кестесі, қарлы кесек ойыны,

ұқсастық пен айырмашылық,

Джиксо.

 

Тік төртбұрыштың ауданын есептейді,талқылай-ды,дамытады.Жетістік критерийлері арқылы бағалау,кері әсер парағы,бағалау
3Параллелограмның ауданы2Жүректен жүрекке,топтастыру,

кубизм,

Венн диаграмасы

Параллелограмның ауданының формуласын қорытады,талдайды.Жетістік критерийлері арқылы бағалау,кері әсер парағы,бағалау
4Үшбұрыштың ауданы3Жүректен жүрекке,топтастыру,

кубизм,Джиксо,

Венн диаграмасы

Үшбұрыштың ауданын табады.Формуласын дәлелдейді.Жетістік критерийлері арқылы бағалау,кері әсер парағы,бағалау
5Трапецияның ауданы1ББҮкестесі,

Кубизм,

Джигсо

Трапецияның ауданын есептейді,үлгілейді,

түрін өзгертеді.

Ашық журнал,Жетістік баспалдағы
6Үшбұрыштар мен төртбұрыштардың аудандарын табуға арналған есептерді шешу4Жүректен жүрекке,топтастыру,

кубизм,

Венн диаграмасы

Үшбұрыштар мен төртбұрыштардың аудандарын табуға арналған есептерді шешеді,тұжырымдайды.Жетістік критерийлері арқылы бағалау,кері әсер парағы,бағалау
76-бақылау жұмысы1КубизмАлған біліміне есеп береді.Ашық журнал,Жетістік баспалдағы

 

 

 

Қайталау  (6сағат)

 

  

1.Сабақтың тақырыбы

сағ

 

Мерзімі

 

2. Оқып-

үйренудің негізгі

мақсаттары

3 Оқытуда қолданылатын

әдіс-тәсілдер

4. Оқып-үйренудің нәтижесі5. Үйрену мақсатында бағаны қоса, бағалау6. Барлығын қосқанда7. Негізгі дерек

көздер

1Төртбұрыштар1Жыл бойында өтілген тақырыптарды қайталап,қорытынды-лау.Жүректен жүрекке,топтастыру,

кубизм,

Венн диаграмасы

Төртбұрыштар тарауын қорғайды,тұжырымдай-ды.Жетістік критерийлері арқылы бағалау,кері әсер парағы,бағалауОқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер,АКТ қолдану, диалогтық оқыту,сыни тұрғыдан ойлауға үйрету,оқыту үшін бағалау,талантты және дарынды балаларды оқыту,оқытуды басқару және көшбасшы-лық,оқушылардың жас ерекшеліктеріне сәйкес оқыту және оқуwww.45 menut

«Геометрия»8 с

Шыныбеков Ә.Н

Атамұра баспасы

2012ж.

«Геометрия»8 с

А.Әбілқасы-мова,

И.Бекбоев,

А.Әбдиев,

З.Жұмағұло-ва

Мектеп б,2008ж

2Пифагор теоремасы1Т кестесі,топтастыру,

кубизм,

Венн диаграмасы

Пифагор теоремасының формуласын қорытады,пысықтайды.Жетістік критерийлері арқылы бағалау,кері әсер парағы,бағалау
3Төртбұрыштардың ауданы1Жүректен жүрекке,топтастыру,

кубизм,

Венн диаграмасы

Төртбұрыштардың ауданын табуды өмірде қолдана алады,талдайды.Жетістік критерийлері арқылы бағалау,кері әсер парағы,бағалау
4Жылдық бақылау жұмысы1Жүректен жүрекке,топтастыру,

кубизм,

Венн диаграмасы

Жыл бойына алған біліміне есеп бередіЖетістік критерийлері арқылы бағалау,кері әсер парағы,бағалау
5Қайталау2Т кестесі, қарлы кесек ойыны,

ұқсастық пен айырмашылық.

 

8-сынып курсын қорытып,пысықтай-ды.Ашық журнал,Жетістік баспалдағы