3D- модельдеу

 

Сабақтың тақырыбы3D- модельдеу
МақсатыПрограмма интерфейсімен таныса алады; 3D ұғымы қалаптаса алады; ақпараттық сауаттылықтары арта алады
Жұмыс нәтижесі·        Программа интерфейсімен таныса алады(барлығы);

·        3D модельдеу  ұғымы қалаптаса алады(барлығы);

·        ақпараттық сауаттылықтары арта алады(барлығы)

Сілтеме_____________
Негізгі идеясы3D  модельдеу интерфейсімен  жұмыс істей алуы
Қолданылған әдістері мен тәсілдеріДиалогты оқыту: сұрақ қою, әңгімелесу;

Сыни тұрғыдан ойлауға үйрету: ЖИГСО

Оқуды және оқыту үшін бағалау: екі жұлдыз, бір тілек;

АКТ-ны қолдану; таныстырылым жасау.

Ынтымақтастық және топтағы бірлескен жұмыс;

Жас ерекшеліктеріне сәйкес оқыту.

Ресурстар компьютер, проектор, түрлі түсті қалам, постер.
Сабақтың өтілетін уақыты45 минут
Сабақ жоспары1.     Ұйымдастыру:  мақсат қою

2.     Сабақ барысы:  Блум таксаномиясы бойынша

3.     Рефлексия

4.     Үйге тапсырма

Үйге тапсырма  Blender-дегі материалдар, дәл өлшемдер бойынша обьектілер құру . конспект

 

 

 

Ойлау

ды

Блум

Бойын

ша жіктеу

МақсатТапсырма түрі.

Түрткілер.

НәтижеБағалау
Критерий

Лер

дескрипторҰпайЖиынтық баға
БілуҮй тапсырмасы «Blender-дегі материалдар, дәл өлшемдер бойынша обьектілер құру»

тақырыбы бойынша

білімін анықтау. Қызығушылы-

ғын ояту.

Суреттерді анықтау

Суреттер:  дөңгелек, төрбұрышты, үшбұрышты

Суреттерді анықтау арқылы қызығушы

лығы

оянады, білімін көрсетеді.

Білім көлемін зерделеу

 

Сурет  толық анықталған3
Сурет толық анықталмаған2
Сурет толық анықталмаған1
ТүсінуЛекциядан мәтінді игертуЛекциядан оқығандарын түсінуТақырыптың басты идеясын табуТақырыптың басты идеясын табуТапсырманы толық орындады3
Қателіктері болды2
Мүлдем орындай алмады1
Қолда

ну

Тақырыпқа сәйкес тапсырма орындау дағдысын қалыптастыру.Берліген тапсырмалар бойынша компьютерде  орындау

Сергіту  Бейнежазба бойынша

Алған білімін тәжірибеде қолдана

алады.

Іс-тәжірибе жасау дағдысын қалыптасты

Ру

Қалыптасқан3
Толық емес2
Қиын1
ТалдауШешім шығару,  обьектілердің жасалу жұмыстары бойынша пікірлері айту, ерекшеліктеріне мән беру

.

Слайд. Обьектілердің жасалу ерекшеліктеріСалыстыру арқылы пікірталасқа түседі.Пікірталас

қа түсу

диалог құрып,қорытынды жасай

ды

3
тек диалог құрайды2
жұмысқа қатыспайды1
Жинақ

тау

Жұмысты нақтылауЖұмысты салыстыра отырып нақтылайды.Қажеттілігін салыстыра нақтылайдыЖағдаяттан шыға білу құзыретіТолық шықты3
Қиналды2
Шыға алмады1
БағалауДүниетанымын кеңейту.Еркін жұмыс: жасалған жұмыс бойынша пікірлеріОйланып шешім қабылдайды, ізденеді.Логикалық ойыКреативті3
Ойы жүйелі, тың ойы емес2
Жалпыға ортақ ой1