Оқыту тәжірибесінде өзгеріс енгізудің қажеттігін негіздеу.
Коучинг сабағының жоспары №2.
1 деңгей мұғалімі : Жанатаева Ж.А
| Мерзімі | 08.09.2014 |
| Сабақтың тақырыбы | Оқыту тәжірибесінде өзгеріс енгізудің қажеттігін негіздеу. |
| Сабақтың мақсаты | Оқушыларда ХХІ ғасыр дағдыларын қалыптастыру мақсатында мұғалімдердің өз оқыту тәжірибелерін өзгерту үшін ақиқатты негіздеу. |
| Сабақтың негізгі идеясы | Оқыту тәжірибесінде өзгеріс енгізудің қажеттігін қалыптастыру |
| Оқудан күтілетін нәтижелер | Мұғалімдер оқыту мен оқытудағы көзқарастарын өзгерту үдерісінің өзектілігін түсінеді. |
| Сабаққа тартылған әріптестер | Барлық пәндер мұғалімдері |
| Оқытудағы әдіс-тәсілдер | СТО, Миға шабуыл, , Кері байланыс, Ойсергіту, бейне таспа, Синектің метафорасы. |
| Коучинг кезінде орындалатын тапсырмалар | v Мәселерді түсіну үшін теориялық құрылымға көңіл бөліп түсінік беру. v Сыни тұрғыдан ойлану тренингісін жүргізу v Тақырыптық постер шығару |
| Ресурстар | Нұсқаулықтар, стикерлер, суреттер, сергіту жаттығулары. |
| 1 Ұйымдастыру кезеңі | Топқа бөлу |
| 1- Логикалық ойлауға арналған ойсергек | «Халық жұмбағы» |
| 1-Теориялық білім
| Оқыту тәжірибесінде өзгеріс енгізудің қажеттігі туралы айту |
| 2-Таныстырылым | Мұғалім ұстанымы, табысты оқыту мен құзырлы мұғалім туралы мәлімет беру |
| 3 Миға шабуыл | «Индивидуальный подход». бейнетаспа |
| 4- Топтық тапсырма | Осы тақырыпты талқыланыз. Өзгеріс сөзін қалай түсінесіздер, неге өзгеріс енгізу керек? Қалай? Не істеу керек? |
| 5. Формативті бағалау | 2 жұлдыз, 1тілек |
| 6- Сергіту сәті | «Мына заттар қалай жұмыс істейді?» |
| 7- Кері байланыс | · Бұл сабақта не үйрендініз? · Бұл сабақтан қандай әсер алдыңыз? · Өзініздің келешектегі тәжірибеңізде, сабақта қандай өзгерістер енгізбексіз? · Не ұнады,не ұнамады,сабақтың сәтті кезеңдері қандай? |
| 8-Коучинг жүргізушісі: | Қатысқандарыңызға көп рахмет! Шығармашылық жұмыстарыңызға сәттілік тілеймін. |