Ынтымақтастық пен өзара іс-әрекеттегі жұмыс.
Коучинг сабағының жоспары №3.
1 деңгей мұғалімі : Жанатаева Ж.А
| Мерзімі | 15.09.2014 |
| Сабақтың тақырыбы | Ынтымақтастық пен өзара іс-әрекеттегі жұмыс. |
| Сабақтың мақсаты | Топтарда бірлесіп жұмыс істеу ережелерін келісу.Топтарда жұмыс істеу үдерісін модельдеу.Топтарда жұмыс істеу мен тиімді топтық жұмыстың арасындағы айырмашылықты анықтау |
| Сабақтың негізгі идеясы | Топтарда жұмыс істеу үдерісін модельдеу |
| Оқудан күтілетін нәтижелер | Белгілі бір тапсырмаларды орындау мақсатын, мұғалімдердің шағын топтарда бірлескен жұмысты ұйымдастыру әдістемесін игереді. |
| Сабаққа тартылған әріптестер | Барлық пәндер мұғалімдері |
| Оқытудағы әдіс-тәсілдер | СТО, Миға шабуыл, Кері байланыс, Формативті бағалау , Сергіту сәті, бейне таспа. |
| Коучинг кезінде орындалатын тапсырмалар | v Мәселерді түсіну үшін теориялық құрылымға көңіл бөліп түсінік беру. v Сыни тұрғыдан ойлану тренингісін жүргізу v Тақырыптық постер шығару |
| Ресурстар | Нұсқаулықтар, стикерлер, суреттер, сергіту жаттығулары. |
| Ұйымдастыру кезеңі | Топқа бөлу, топтың ережесімен таныстыру. |
| Сыни тұрғыдан ойлау | Сыни тұрғыдан ойлауға арналған сурет |
| 1-Теориялық білім
| Ынтымақтастық пен өзара іс-әрекеттегі жұмыс туралы айту |
| 2-Таныстырылым | Топтарда бірлесіп жұмыс істеу ережелерін келісу.Топтарда жұмыс істеу үдерісін модельдеу.Топтарда жұмыс істеу мен тиімді топтық жұмыстың арасындағы айырмашылықты анықтау |
| 3- Топтық тапсырма | Осы тақырыпты талқыланыз. Топпен жұмыс жасау дегеніміз не? Топтық жұмыс не үшін керек?, Оқушыларды топтық жұмысқа қалай дайындау керек? |
| 6- Сергіту сәті | «Бразилия жауыны» |
| 7- Кері байланыс | · Топ ішінде жұмыс жасау тиімді болды ма? · Топ қалайша ортақ пікірге келді? Ортақ пікірге келуге қандай қиыншылықтар туындады? · Бірлескен жұмысқа қандай жәйттар кедергі болды? · Топтық жұмыста Сіз қандай тәжірибе жинақтадыңыз? · Топтық жұмысты қалайша жақсартуға болады? |
| 8-Коучинг жүргізушісі: | Қатысқандарыңызға көп рахмет! Шығармашылық жұмыстарыңызға сәттілік тілеймін. |