Оқытуда сыни тұрғыдан ойлауды пайдалану.
Коучинг сабағының жоспары №4.
1 деңгей мұғалімі : Жанатаева Ж.А
Мерзімі | 23.09.2014 |
Сабақтың тақырыбы | Оқытуда сыни тұрғыдан ойлауды пайдалану. |
Сабақтың мақсаты | Жас ерекшелігін ескеріп, балалардың уақыт пен кеңістік туралы сыни тұрғыдан ойлауын дамыту. |
Сабақтың негізгі идеясы | Балалардың уақыт пен кеңістік туралы сыни тұрғыдан ойлауын қалыптастыру |
Оқудан күтілетін нәтижелер | Визуалды және ауызша түрдегі негізгі ақпарат оқушылардың тәуелсіз ойлауына және олардың ой қорыту, өзіндік түсініктеме беру қабілетіне ықпалын тигізетінін біледі |
Сабаққа тартылған әріптестер | Барлық пәндер мұғалімдері |
Оқытудағы әдіс-тәсілдер | СТО, Миға шабуыл , Кері байланыс, сергіту сәті, Джигсо әдісі, инсерт әдісі, бейне таспа. |
Коучинг кезінде орындалатын тапсырмалар | v Мәселерді түсіну үшін теориялық құрылымға көңіл бөліп түсінік беру. v Сыни тұрғыдан ойлану тренингісін жүргізу v Тақырыптық постер шығару |
Ресурстар | Нұсқаулықтар, стикерлер, скрепка,суреттер, таныстырылым, сергіту жаттығулары. |
1 Ұйымдастыру кезеңі | Топқа бөлу (сандар арқылы) |
2. Сыни тұрғыдан ойлауға арналған сурет | |
1-Теориялық білім
| Оқытуда сыни тұрғыдан ойлауды пайдалану қажеттігі туралы айту |
2-Таныстырылым | Визуалды және ауызша көрсеткіштерді талдау. Салыстыру, жинақтау және қолдану туралы мәлімет беру |
3 Миға шабуыл | «Материальности мыслей». бейнетаспа |
4- Топтық тапсырма | Оқушылардың сипаттамасы туралы текст беру. ДЖИГСО әдісін қолдану. |
5. Формативті бағалау | смайликтер |
6- Сергіту сәті | «Амандасу» |
7- Кері байланыс | · Бұл сабақта не үйрендініз? · Бұл сабақтан қандай әсер алдыңыз? · Өзініздің келешектегі тәжірибеңізде, сабақта қандай өзгерістер енгізбексіз? · Не ұнады,не ұнамады,сабақтың сәтті кезеңдері қандай? |
8-Коучинг жүргізушісі: | Қатысқандарыңызға көп рахмет! Шығармашылық жұмыстарыңызға сәттілік тілеймін. |