«Акробатикалық жаттығулар.»
Тақырыбы: «Акробатикалық жаттығулар.»
Мақсаты: «Акробатикалық жаттығуларды түсіндіру және өмердегі маңыздылығы.»
Оқыту нәтижелері: «Акробатикалық жаттығуларды түсінді және өмердегі маңыздылығын білді.»
Оқыту әдіс-тәсілдері: «Топтық, АКТ, диалогтік әдістер»
Құрал-жабдықтар: ысқырық,постер, планшет, түрлі қаламдар, уақыт өлшеуіш және т.б
Сабақтың барысы
Кезеңдері | Уақыты | Мұғалімнің іс-әрекеті | Оқушылардың іс-әркеті | Бағалау |
Ұйымдастыру | 2 мин | Сапка тұрғызу,сәлемдесу, түгендеу, өткен тақырыпты сұрау, назар аудару жаттығулары. | Сапқа тұру, сәлемдесу, ақпар беруі, өткен тақырыпты қайталауы. | Формативтік, мадақтау |
Қыздырыну жаттығулары | 13 мин | Жүру барысында орындалатын жаттығулар, жүгіру барысында орындалатын жаттығулар, Түрлі-түсті суреттермен топқа бөлу, ЖДЖ. | Жаттығуларды орындайды. Денелерін қыздырады. Түрлі-түсті суреттермен топқа бөлуінеді. | Формативтік, мадақтау |
Жаңа тақырыбы |
20 мин | Акробатикалық жаттығулар. Акробатика дегеніміз не? Акробатикалық жаттығулардың қандай түрлері бар? Акробатикалық жаттығулардың өмірдегі қолдану маңыздылығы? Топтағы оқушылардың іс әрекетін бақылау | Сабақтың тақырыбы мен мақсаты туралу ойлануы, ізденуі.Ойларындағыны қағаз бетіне түсіруі. Акробатикалық жаттығуларыдың өмірдегі маңызын білуі. Топ арасында талқылаулары, пікірталасулары. | Формативті бағалау,топтық бағалау,озін-өзі бағалау, кедергілерді жеңе білу, мадақтау |
Қызығушылығын ояту | СТО ойландыруға мүмкіндіктер беру, ұйымдасқан түрде топпен постер жасату, оқулықтар мен жұмыс жасау. АКТ(ұялы телефонмен интернеттен мәліметтер іздеу) | Ойлана отырып көрген суреттерді өзара талқылауы, интернеттен, оқулықтан алған мәліметтерін ой ларын өткізіп постерлерге салуы, жаттығудың маңыздылығын жан-жақты түсінулері. | Формативті, Мадақтау, озін-өзі бағалау | |
Қорытынды |
5 мин | Жалпы сапқа тұрғызып, бүгінгі өтілген тақырпты қорытындылау және уйге тапсырма беру, сабақ барысында жіберген қателіктерін айту,түсіндіру. | Жалпы сапқа тұруы, сабақ барысында жіберген қателіктерін көруі, түсінуі, ойлануы | Формативті бағалау, озін-өзі бағалау, жеткен жетістіктеріне қарап жұлдызшалар беру |
Рефлексия | 5 мин | Не білді ? Не үйренді? әлі де нені уйренсем? деген сұрақтар тарату
| Не білдім? Не үйрендім? Болашақта нені үйренсем болады? Деп жауап жазулары. |