Нөмірленген және маркерлеген тізімдер. Бағандар

30

Сабақ тақырыбы: Нөмірленген және маркерлеген тізімдер. Бағандар.

Сабақ мақсаты:

Мәтіндік редакторында кестемен жұмыс бойынша оқушының  білім біліктілігін арттыру.Оқушылардың ақпараттық технологиялық ойлау .
Күтілетін нәтиже:

Оқушылар нөмірленген және маркерлеген тізімдерді,бағандарда компьютерде жұмыс істей алады.

Уақыты Мұғалім іс-әрекеті Оқушы іс-әрекеті ресурстар
4минут Ұйымдастыру кезеңі: Қайырлы күн. Сәлемдесу
6минут Сабақ барысы: Ай аттары арқылы бөлу Топқа бөлу Қима қағаз
5минут

 

 

 

 

 

 

 

 

10минут

 

 

 

 

 

 

 

10минут

Нұсқау:

Үйге берілге тапсырма бойынша ватман қағазға мәтіндік бағдарламаның айырмашылығы мен ерекшелігін суреттеп жазу.

 

 

Негізгі бөлім:

Нұсқау:

Жаңа сабақ материалын қима қағазға жазып, қорғайды. Ойлан , жұптас, бөліс әдісі бойынша.

 

 

Практика:

Нұсқау:

Техника қауіпсіздігін сұраймын.

Деңгейлеп 3 тапсырма беремін.

Ойласу,пікірлесу,сурет салу,жинақтау,қорытындылап айту.

 

 

 

 

 

 

Оқиды, жұптасады, топқа түсіндіреді.

 

 

 

 

 

 

 

Компьтерге отырады, тапсырманы оқиды, жұмыс істейді.

Ватман,түрлі-түсті қағаз, түрлі-түсті қалам, маркер, қайшы, желі, қима қағаз.

 

 

 

Қима қағаз, слайд.

 

 

 

 

 

 

 

 

Компьютер,қима қағаз

5минут Сергіту сәті:

Әуен қояды, әр топқа барып,  жаттығу жасатамын.

 

 

 

 

Жаттығу жасауды

 

Колонка

5минут Қорытынды

Рефлекция

Үй тапсырмасын беремін

Жинақтап баға қоямын.

Сабақ барысындаалған әсерлерімен бөліседі, үй тапсырмасын алады, топбасшысы бағалау парағын оқиды Слайд,бағалау парағы.